Vyberte si kategóriu:

Klubová výstava CAC SHC v Aarau (Švajčiarsko)

It's my pleasure to inform you that the Swiss Hovawart Club (SHC) organizes a CAC Club Show in Aarau (Switzerland) on August 16, 2020.

At this popular event, which takes place every two years, judges from Germany will be on duty.

More information - in German or French – is available at: http://hovawart.ch/Clubshow.

Every time we have the pleasure of welcoming participants from our neighbouring countries. Thus, we would very much appreciate if you could communicate the detail information and registration forms of our CAC Club Show 2020 on your homepage.

We sincerely thank you for your support in communicating our event.

 

JARNÉ KLUBOVÉ AKCIE ZRUŠENÉ

Milí priatelia Hovawartov,

z dôvodu epidémie sme nútení zrušiť všetky jarné akcie klubu. Pevne veríme, že si to v lete vynahradíme. V mene výboru SHK Vám všetkým prajem pevné zdravie, ako fyzické, tak aj psychické. :)

Juraj Adam, tajomník SHK.

Spustenie Členskej zóny SHK

S radosťou vám oznamujeme, že sme spustili členskú zónu na našom novom webovom portály. Členská zóna je určená pre aktívnych členov Slovenského hovawart klubu a slúží najmä na editáciu informácií o vlastných psoch a chovateľských staniciach členov klubu a prihlasovanie na klubové akcie. Pre viacej informácií o členskej zóne čítaj ďalej.

Súťaž - Výstavný pes roka 2019 SHK

Tak ako každý rok aj tento rok vypisujeme súťaž o Najúspešnejšieho výstavneho hovawarta roka 2019. V tejto súťaži sa spočítavajú body získané na výstavách počas kalendárneho roka. Do súťaže sa započítavajú iba body za dosiahnuté umiestenia na výstavách. Podrobnejšie info v sekcii Výstavný pes roka. 

Klubová výstava SHK Jar 2020

ZRUŠENÉ - ZATIAĽ PRESUNUTÉ NA NEURČITO!

Súťaž - Pracovný pes roka 2019 SHK

Tak ako každý rok aj tento rok vypisujeme súťaž o Najúspešnejšieho pracovného hovawarta roka 2019. Do súťaže sa zaratávajú výsledky zo skúšok a pretekov dosiahnutých v danom kalendárnom roku. Poradie v súťaži sa určuje na základe súčtu získaných bodov podľa platnej bodovacej tabuľky.

IHF World Championship IGP & OBEDIENCE 2020 1.5.-3.5.2020

ZRUŠENÉ

2% dane za rok 2019 pre fyzické a právnické osoby

Slovenský hovawart klub je zaregistrovaný ako prijímateľ 2% dane za rok 2019 (poukazuje sa v roku 2020), pre fyzické a právnické osoby. Budeme radi, ak podporíte činnosť SHK 2% zo svojich daní. Poukázané financie použijeme v zmysle stanov predovšetkým na podporu športových aktivít.           

Oznam: Budúce zasielanie prihlášok

Prosíme Vás aby ste všetky budúce prihlášky zasielali na adresu:

 

Juraj Adam, Ružová 64, 900 28 Ivanka pri Dunaji,

 

email: tajomnik@hovawart-klub.sk, adam@ivankanet.sk

Hovi výlet - Smolenice / Záruby 18.4.2020

V sobotu 18.4.2020 organizuje Slovenský Hovawart Klub s podporou chovateľskej stanice Z Narcisovej hovi-výlet - výstup na vrch Záruby zo Smoleníc.