Our Events

Klubová výstava Duchonkaland 21.5.2022
21.05.2022 - 21.05.2022, Duchonkaland Prašice

SHK organizuje dňa 21.5. 2022 Klubovú výstavu v areáli Duchonkaland Prašice.

Prihlásiť sa na ňu je možné iba cez:  www.clubdogshow.sk 


Archive

Rozhodca /Richter :  Elisabeth Kapsch (AT) 

Tituly: CAJC SR, CAC SR, Klubový víťaz, BOJ, BOB, BOS, BOV, Čakateľ šampióna IHF.

Propozície k výstave na stiahnutie
Results of Club event

Trieda mladých / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAJC

Enzo Ebritte

2.

V2

Edward Ebritte

3.

V3

Archie Luckina Kúria

4.

V4

Goral Saint Barbarons

5.

VD

Alan Bailey Ze Znojemské Louky

6.

VD

7.

D

Trieda Stredná / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC, BOS, Klubový víťaz

2.

V2, Res.CAC

3.

D

Trieda otvorená / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

V4

5.

diskvalifikovaný

CAPPY VON ALTEN FARBEN

Trieda pracovná / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

2.

V2, Res.CAC

PUSZTAI PANDUR QUATTRO

3.

VD3

PUSZTAI PANDUR SPIRIT

Trieda šampiónov / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

MEFISTO ALDEON

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

VD4

5.

diskvalifikovaný

6.

nenastúpil

Trieda veteránov / Psy

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1

Trieda dorastu / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

VN1, BIS Puppy

FÉBA Z POSONIA

2.

VN2

Trieda mladých / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAJC, Junior BOB

GAIA EBRITTE

2.

V2

DOROTEA DORY CICESBEO

3.

V3

ELISS EBRITTE

4.

V4

GINNY EBRITTE

5.

V

GAIA SAINT BARBARONS

6.

VD

AIDA RED BARPESCH

7.

VD

EMMA EBRITTE

8.

VD

ENORMOUS ABSOLUTE EXTREME

9.

VD

GINGER B. EBRITTE

10.

D

AMANTHI BLASK KSIĘŻYCA

11.

D

DAYRIN BERRY CICESBEO

12.

diskvalifikovaný

13.

neposúdený

ANNIE LUCKINA KÚRIA

Trieda stredná / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

BAZALKA WONDER SAMBUCA

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

ANONYMUS NOTUS RUBY

Trieda otvorená / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC, Klubový víťaz

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

V4

5.

V

AUDREY ESTRELLA ALMA

6.

VD

7.

nenastúpil

Trieda pracovná / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

Trieda šampiónov / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, CAC

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

V4

5.

V

BRITANNY BRIA CICESBEO

6.

V

7.

nenastúpil

8.

nenastúpil

IMPREZA SEAHAWK

Trieda veteránov / Suky

Ranking / Titles
Name of dog
1.

V1, BOB, BOV

2.

V2

Súťaž - Dieťa a pes

Name of dog / breeding station
Dogkeeper / Doghandler
1.

Ginger B. Ebritte

Svrbická Sofia

Súťaž - Pár psov

Name of dog / breeding station
Dogkeeper / Doghandler
1.

Carmen Cassie Cicesbeo x Brix Junior Cicesbeo

Marcinský Štefan

Súťaž - Chovateľská stanica

Name of dog / breeding station
Dogkeeper / Doghandler
1.

Aldeon

Chovateľ

2.

Ebritte

Chovateľ

3.

Saint Barbarons

Chovateľ

Back to Club events