Klubové akcie

Špeciálna výstava Stará Myjava, 16.9.2023
16.09.2023 - rekreačné zariadenie Fantázia, 907 01 Stará Myjava

SHK organizuje dňa 16.9.2023 Špeciálnu výstavu v areáli RZ Fantázia, Stará Myjava

Prihlásiť sa na ňu je možné iba cez:  www.clubdogshow.sk 


Archív

Rozhodca /Richter :  Sabine Kerschner (AT)

Tituly: CAJC SR, CAC SR, Víťaz špeciálnej výstavy, BOJ, BOB, BOS, BOV, Čakateľ šampióna IHF.

1. uzávierka: 25.7.2023          2. uzávierka: 22.8.2023

Propozície k výstave na stiahnutie
Výsledky klubovej akcie

TRIEDA MLADŠÍ DORAST/ PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

VN1

2.

N

RASTY ALDEON

3.

nenastúpil

TRIEDA MLADÝCH / PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAJC

THOR ROYAL SAFE

2.

VD2

KRONOS MISTA JASWIN

3.

diskvalifikovaný

EL CID GRÁNICKÁ SMEČKA

TRIEDA STREDNÁ / PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

ALFREDO BESKYDY LIFE

TRIEDA OTVORENÁ / PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

2.

VD2

3.

VD3

4.

VD4

GASTON EBRITTE

5.

VD

6.

D

7.

neposúdený

8.

nenastúpil

TRIEDA PRACOVNÁ / PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

2.

V2, res.CAC

TRIEDA ŠAMPIÓNOV / PSY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC, BOS, Víťaz špeciálnej výstavy, čakateľ šampióna IHF

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

V4

TRIEDA MLADŠÍ DORAST / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

VN1, BIS Minor puppy

RIA ALDEON

2.

VN2

TRIEDA DORASTU / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

VN1, BIS Puppy

TRIEDA MLADÝCH / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAJC, Junior BOB

FÉNYES-KÖVI ALMA

2.

V2

TRINITI ROYAL SAFE

3.

V3

ALJAŠKA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

4.

V4

ARIELL TILLYLAND

5.

VD

AGIE MALINOVSKÁ ALEJ

6.

VD

EIR TRALFAZ

7.

VD

FÉNYES-KÖVI ASSISI

8.

VD

KASHMERE MISTA JASWIN

9.

VD

TRIEDA STREDNÁ / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

ZIMBABWE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

2.

V2, Res.CAC

COTTON CANDY DILECTIO CANIS

3.

V3

AILLY TILLYLAND

4.

VD4

FÉBA Z POSONIA

5.

nenastúpila

ZAFIRA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

TRIEDA OTVORENÁ / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

BRANWEN AMARELO ARCUM

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

4.

VD4

5.

VD

6.

VD

7.

diskvalifikovaná

DAFNE LUNA CICESBEO

8.

nenastúpila

GAIA EBRITTE

TRIEDA PRACOVNÁ / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC

2.

V2, Res.CAC

AUDREY ESTRELLA ALMA

TRIEDA ŠAPIÓNOV / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, CAC, Víťaz špec. výstavy, Čakateľ šampióna IHF

2.

V2, Res.CAC

3.

V3

DAYEN MICAILVE

4.

V4

ENORMOUS ABSOLUTE EXTREME

5.

V

6.

V

7.

V

8.

V

9.

nenastúpila

10.

nenastúpila

TRIEDA VETERÁNOV / SUKY

Hodnotenie / Tituly
Meno psa
1.

V1, BOB, BOV

2.

V2

3.

V3

PÁR PSOV

Meno psa / chovateľskej stanice
Psovod / Chovateľ
1.

Dayen Micailve a Royal Royal Safe

Marián Drozd

CHOVATEĽSKÁ SKUPINA

Meno psa / chovateľskej stanice
Psovod / Chovateľ
1.

Aldeon

Pavel Kuska

2.

My Ardeen

Ľubomíra Dujsíková

3.

Kráľovská Stráž

Martina Babíková

DIEŤA A PES

Meno psa / chovateľskej stanice
Psovod / Chovateľ
1.

Peggy Aldeon

Nela Pčolová

Späť na Klubové akcie